Cały świat w tej właśnie chwili ulega zmianie.

My wszyscy, bez względu na to, z jakiego dotkniętego koronawirusem jesteśmy kraju, zmieniamy się również. Nie ma innej możliwości, człowiek wrzucony w nową sytuację zawsze się rozwija.

Myślę, że wyjdziemy z tego wszystkiego mocniejsi, mądrzejsi, bliżsi sobie. W moim przypadku również ciężsi 😉 bo jak już porobiłam, jak ten człowiek, zapasy wszystkiego, to teraz głupio nie jeść. Jakoś caaaały dzień czuję się głodna.

Przede wszystkim zaś, jako, że mieszkam sama, odczuwam samotność.

Uświadomiłam sobie ostatnio, że na pewno nie jestem jedyna. Siedzimy wszyscy w domu, to prawda, ale to nie znaczy, że jest nam lekko.

Chociaż nie pracuję w zawodzie, z wykształcenia jestem psychologiem i też kiedy ktoś mnie pyta: “Magda, kim jesteś?” mając na myśli zawód, zawsze odpowiadam: “Psychologiem”. Jakoś to jest część mojej tożsamości. Pomyślałam, że w tym pokręconym czasie mogę się przydać. Chciałabym się przydać.

Gdybyś, drogi Czytelniku, droga Czytelniczko, potrzebował/a pogadać o czymkolwiek, czy o swoich trudnościach czy o pogodzie czy książkach, czy czymkolwiek innym, zapraszam.

Proponuję rozmowę na Skype’ie albo video (z obrazem i dźwiękiem) albo samo audio, jeśli ktoś woli bez kamery.

Bardzo proszę o kontakt przez maila cichalawina@gmail.com lub w komentarzu pod postem (NIE na FB, a tutaj, pod postem na blogu). Daj znać, jaki dzień i godzina by ci mniej więcej pasowały i jaki masz login na Skype’ie. Odpowiem w ciągu 24 godzin i dogadamy się co do terminu. Wybacz, że nie szybciej, staram się nie siedzieć cały czas przy kompie, więc nie zawsze jestem “online” 🙂

Jeśli trochę się stresujesz, spokojnie 🙂 Jeśli śledzisz Cichą Lawinę już od pewnego czasu, wiesz, że ja też jako osoba super wrażliwa stresuję się również 🙂 Możemy pogadać też o tym.

 

6 thoughts on “Potrzebujesz pogadać? Pogadajmy.

 1. <3 Nie skorzystam (stres, mam z kim pogadać, nie mam za bardzo warunków). Ale świetny pomysł! Nieustająco pozdrawiam.

  1. Dzięki!
   Jeśli wpadnie Ci do głowy ktoś, komu mogłoby takie pogadanie pomóc, przekaż proszę dalej. Pozdrawiam bardzo!

  1. Może kiedyś wieczorem? Teraz taki czas, że właśnie albo się siedzi samemu albo cały czas ktoś się obok kręci 🙂 W razie czego, gdybyś potrzebowała pogadać, dawaj znać. Nawet wśród kręcenia się 🙂

  1. Hej Wojtku,
   Wrzuciłam Twój komentarz usunąwszy dane osobowe, które sobie zapisałam 🙂 Bardzo się cieszę, że napisałeś, skrobnęłam już do Ciebie maila, także na spokojnie się zgadamy i… pogadamy. Acha, wierz mi, ja też nie chciałabym traktować takiej rozmowy jako terapii, tym bardziej, że jestem psychologiem ale nie jestem psychoterapeutką. Pogadajmy o wszystkim, o tym, o czym pogadać potrzebujesz po prostu. Na spokojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.